step2clean

STEP2CLEAN — мийний засіб  для знищення неприємних запахів

Разом з продуктами STEP2CLEAN ви отримуєте:

  • високоефективне очищення всіх типів поверхонь;
  • усунення неприємних запахів;
  • зниження несприятливого впливу жорсткої води і перешкоджання формуванню сечових солей;
  • мінімальний вплив на навколишнє середовище;
  • якісний продукт за розумні гроші

Неприємні запахи та бруд, котрі залишають наші улюбленці – серйозна та надокучлива проблема. Освіжувачі повітря лише маскують неприємні запахи та мають дуже нетривалий ефект.

Також для боротьби з цими запахами та брудом використовуються різноманітні мийні засоби, виготовлені за традиційними технологіями з використанням хімічних та синтетичних компонентів, що часто мають серйозні протипоказання до застосування.

На противагу їм є інноваційні рішення з використанням ферментів, пробіотиків, рослинних компонентів. Вони є безпечними для людей та тварин, не шкодять навколишньому середовищу, але, нажаль, не завжди ефективні.

Саме тому, американською компанією Genesis Biosciences була розроблена унікальна формула, що поєднує в собі запатентовану технологію з продуктами мікробіологічних досліджень. Спеціальні речовини, що містяться в даному продукті, розчиняють органічні сполуки, такі як жири, білки, крохмаль і цукор, які з часом накопичуються на твердих і м’яких поверхнях. Використання цієї формули в складі засобів для миття поверхонь є безпечним і ефективним способом очищення, дезодорації і видалення плям на всіх поверхнях.

Використовуючи потужний науковий потенціал в царині генної інженерії, Genesis Biosciences робить свої бактеріальні комплекси дійсно ефективними та дієвими.

В Україні, на основі цих новітніх бактеріальних комплексів впроваджено засоби для боротьби з неприємними запахами та брудом, що представлені лінійкою STEP2CLEAN. Пропонуємо Вашій увазі мийні засоби з додатковими властивостями видалення неприємних запахів для м’яких та твердих поверхонь, для салонів автомобілів, для всіх тих місць, де домашні улюбленці можуть залишати бруд та стійкий неприємний запах.

Застосування STEP2CLEAN:

  •   миття плитки, підлоги, килимів, м’якої оббивки меблів, авто крісел, кліток, переносок, туалетних лотків та інше;
  • видалення запахів: в санвузлах, риба і риб’ячий жир, зіпсовані продукти, такі як молоко, сигаретний дим,пахучі хімічні сполуки, такі як летючі жирні кислоти, аміак, меркаптани, сірководень та багато інших.

Фасування: флакон 120мл та 430мл.