ГЕПАСОРБЕКС

Кормова добавка Гепасорбекстм 

Гепасорбекс

Фармакологічна дія

Препарат з гепатопротекторними властивостями. Композиція гідрофільних каркасних алюмосилікатів і лужних силікатів та їх лужноземельних елементів, в харчовому каналі тварин на молекулярному рівні адсорбує переважну більшість (75-98%) наявних в кормі мікотоксинів, що перешкоджає їм можливість всмоктування стінками шлунково-кишкового каналу та забезпечує подальше виведення з організму в складі фекальних мас. Біологічно активні речовин, які містяться в адсорбенті в поєднанні зі сполукою селену – сповільнюють процеси окислення і сприяють зменшенню токсичного навантаження на організм від рештків не зв’язаних мікотоксинів. Під їх впливом плавно відновлюються детоксикаційна діяльність печінки і загальний імунний статус організму.

Застосування

Профілактика кормових мікотоксикозів продуктивних тварин (переважно свиней і птиці) та сприяння оздоровленню організму тварин від впливу мікотоксинів.

Дозування

Гепасорбекстм вносять в комбікорми в процесі їх виготовлення на комбікормових заводах або до складу комбікорму чи подрібненого зернофуражу – перед застосуванням тваринам. Дозу визначає спеціаліст ветеринарної медицини в залежності від інтенсивності контамінації корму конкретним видом мікотоксину. Найбільш оптимальні дози (кг/т корму): низький рівень контамінації – 0,5-1,0; середній – 1,2-2,0; високий рівень контамінації – 2,2-3,0. При одночасному виявленні двох чи більше видів токсинів в параметрах, що перевищують максимально допустимий їх рівень – рекомендовані вище дози кормової добавки збільшують на 0,5-1,0 кг.

Протипоказання

Не має.

Застереження

Необхідно виконувати існуючі правила роботи з сипучими кормами та кормовими добавками. При застосуванні Гепасорбексутм в умовах господарства варто забезпечити належне змішування визначеної дози з кормом засобом стадійного перемішування.

Форма випуску

Двошарові паперові мішки по 25 кг.

Пластикові відра по 1, 3, 5 та 10 кг.

Зберігання

Сухе затемнене місце при температурі до 25о С.

Термін придатності – 12 міс; в суміші з комбікормом – 3 міс.

Тільки для застосування тваринам.

Де купити Гепасорбекстм ?

(067) 621-81-41 — НІМАЛ, ТОВ