EcoFlow

Це сімейство портативних зарядних станцій для побутових потреб, рибалки, полювання, кемпінгу, подорожі, резервного живлення будинку тощо. EcoFlow — це джерело постійного та перемінного живдлення одночасно AC/DC.

Виробник створює найбільш інноваційні, екологічно чисті портативні джерела живлення у світі. Це чудова альтернатива дизельним та бензиновим генераторам.

Асортимент товарів EcoFlow це лінійка для використання у побуті RIVER та професійному масштабі DELTA. А також аксесуари для побудови індивідуальної енергетичної екосистеми.

 

 

 

Зарядна станція EcoFlow RIVER

Надпотужність та максимум роз’ємів для зарядки. Інноваційній розробці компанії EcoFlow, з портативною електростанцією, ви завжди заряджені на всі 100%.

Характеристики та ціна

 

Зарядна станція EcoFlow RIVER Max

Суперпотужність та максимум роз’ємів для зарядки. EcoFlow River MAX — це 576 Вт·год (160 000 mAh) в одному пристрої. Це можливість тривалого використання зарядної станції для усіх ваших потреб. 

Характеристики та ціна

Зарядна станція RIVER Pro

EcoFlow River PRO — це найпотужніший зарядний пристрій у лінійці River. Ємність батареї складає 720 Вт·год (200 000 mAh), а якщо під’єднати додаткову батарею River Pro Extra Battery можна збільшити ємність до 1440 Вт.  

Характеристики та ціна

EcoFlow RIVER mini

Зарядна станція забезпечує вас енергією будь-де. Закиньте 210Wh портативної енергії у свій рюкзак і будьте спокійні, знаючи, що джерело живлення у вас завжди під рукою. Беріть розетки будь-куди. RIVER mini оснащений розетками змінного струму, USB-розетками тощо. З ним у вас є більше портів, ніж із павербанком.
Швидке заряджання Заряджайте до 80% за 1 годину завдяки технології заряджання EcoFlow X-Stream.

Характеристики та ціна.

Зарядна станція EcoFlow DELTA

Неймовірний об’єм енергії. Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA — це перша станція у лінійці DELTA, що має потужність понад 1 кВт — 1260 Вт. Станція може надавати вихідну потужність у 1800 Вт, а за допомогою технології X — Boost — живити на піку до 3300 Вт. Це настільки вражає, що за допомогою EcoFlow DELTA ви можете підключити на 8 годин телевізор, на 7.5 години холодильник, на 2 години пральну машину чи електроплитку, на годину мікрохвильову піч.

Характеристики та ціна.

Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600

Сама швидка електростанція у світі. EcoFlow пропонує самі швидкі зарядні станції у світу так якмають запатентовану технологію. Серія RIVER Max заряджається від 0 до 80% менш ніж за годину або за 96 хвилин до 100%.

Характеристики та ціна.

Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000

Об’єм енергії EcoFlow DELTA MAX — 2016 Вт·год, чого вистачить, аби забезпечити живленням 99% домашніх зарядних пристроїв. Якщо і цього буде замало, за допомогою DELTA MAX SMART EXTRA BATTERY можна збільшити об’єм до 12 кВт·год.

Характеристики та ціна.

Зарядна станція EcoFlow DELTA Mini

Візьміть із собою DELTA mini і ваші пристрої завжди будуть заряджені. Місткість DELTA mini 882 Вт*ч ідеально підходить у разі відключення електрики, для відпочинку на природі та роботи. Потужність DELTA mini у 1400 Вт обслуговує 90% електроніки. Це число можна збільшити до 1800 Вт, і тостер, пила, фен та інші прилади почнуть працювати від батарей.

Характеристики та ціна.