Внесення засобів захисту рослин

Про послугу

Використання дронів для внесення засобів захисту рослин є більш точним в порівняння з наземними обприскувачами. Дозволяє робити обробку на етапах розвитку рослин коли доступ традиційних обприскувачів не можливий, а також уможливлює вибіркову обробку джерел захворювання та забур’янення.

Використовуйте новітні технології на свою користь. Збільшуйте свої прибутки з допомогою безпілотних літальних апаратів – дронів. 

Дрон для внесення ЗЗР
Обробка полів ЗЗР

 

Точність розпилення.

Дрон (БПЛА) – високоточний та неймовірно ефективний літаючий обприскувач, який працює чітко в заданому секторі. Дрон позбавлений недоліків та на пару з обізнаним оператором здатен творити чудеса аграрної ефективності.

Дрон обприскувач

 

Ефективність

Внесення діючої речовини з ультра малою кількістю води дозволяє зменшувати кількість використання препаратів. Розпилення робочої рідини огортає рослину та листя з усіх боків навіть з низу листка. Дрон не обробляє дороги, лісосмуги, сусідські паї та інші об’єкти не сільгосп-призначення.

Безпечність

Круті оператори як правило працюють вночі, тим самим не шкодять корисним комахам та бджолам. На решті вчухають конфлікти з пасічниками.

Зручність

Дрони здатні працювати на будь яких рельєфах, на посівах високої густоти в садах та ягідниках. Поля які мають ділянки різної геометрії тепер не перешкода для ефективного обробітку.

Універсальність

Агро дрони здатні вносити гербіциди, пестициди, фунгіциди, бакові суміші, десиканти. Це не все – дрони також здатні вносити розчини рідких добрив по листку, гумати та мікроелементи.

Економіка

Відсутність технологічних колій принесуть Вам суттєві прибутки у вигляді не втраченого врожаю. Також Ви зможете виконувати вчасно технологічні операції з внесення ЗЗР та добрив, що позитивно вплине на врожайність.

Дрони це не заміна класичних оприскувачів. Дрони це інша технологія яка доповнює та допомагає. Ви зможете диверсифікувати ризики. Зможете бути повністю автономним та не залежати від погодних умов.

Оперативність

Проводимо планові та не планові обробки засобами захисту рослин та десикантами за вимогою.