Загальний азот, чому важливо його вимірювати?

  • -

Загальний азот, чому важливо його вимірювати?

 

 

Азот (N) є необхідною поживною речовиною як для тварин, так і для рослин. Ґрунти можуть природним шляхом постачати азот рослинам, але в більшості випадків цього недостатньо для забезпечення розвитку здорового врожаю. З цієї причини внесення азотних добрив має вирішальне значення для гарного розвитку рослин і досягнення оптимальної врожайності. З AgroCares ми надаємо послуги зі швидкої оцінки стану та якості ґрунту, включаючи рівень загального N, наявного на вашому полі. Наявність доступу до цієї інформації дозволяє краще використовувати ґрунт та добрива, враховуючи кожне поле та культуру окремо.

 

Наскільки ефективно внесення азотних добрив?

В усьому світі застосування азотних добрив у сільськогосподарських ґрунтах не є ефективною практикою, оскільки в середньому лише 50 % внесеного азоту поглинається рослинами. Решта втрачається в навколишнє середовище з кількома негативними впливами, такими як евтрофікація наземних і водних екосистем, підкислення ґрунту та забруднення підземних вод. А також соціально-економічні наслідки, у тому числі негативний економічний вплив на прибутки фермерів та перешкоджання продовольчій безпеці. Для того, щоб зменшити цей вплив і отримати оптимальні врожаї, необхідно ефективне та стійке використання добрив. Для цього важливо розуміти потреби культур і ґрунтів, кожна культура має різні потреби в N, і кожен ґрунт містить різні рівні N.

 

Різні форми N: що краще виміряти?

В AgroCares з нашою інноваційною технологією, нашою глобальною базою даних ґрунтів і моделями прогнозування ми можемо протягом кількох хвилин надати повний звіт про ґрунт із кількома параметрами (наприклад, загальний N, pH, вміст глини тощо). Загальний N вимірює всі різні форми N у ґрунті: неорганічний N (нітрати, нітрити та амоній) та органічний N. Знаючи загальний N на полі, сільськогосподарські консультанти та фермери можуть оцінити кількість азотних добрив, яка є необхідні, а також кількість заявок і час.

Часто фермери аналізують лише вміст нітратів у ґрунті та ґрунтуються на внесенні добрив виключно на цьому вимірюванні. Однак це не зовсім надійний вимір, оскільки концентрація нітратів у ґрунті досить нестабільна. Він може змінюватися протягом доби в результаті мікробної діяльності в органічній речовині, збільшуючи або знижуючи її концентрацію. З цієї причини вимір загального азоту є кращим параметром для розуміння стану азоту ґрунту та подальших рекомендацій щодо внесення добрив.

 

Як розрахувати рекомендацію на основі загального N?

Програми AgroCares можуть дати конкретні рекомендації щодо використання добрив, орієнтуючись на потреби кожної культури та поля та враховуючи цю динаміку N. Для розрахунку кількості азотних добрив, які необхідно внести, враховуються різні параметри. Вони включають розмір поля, цільову врожайність, поглинання азоту культурою та здатність ґрунту забезпечувати або фіксувати N.

Спроможність ґрунтів подавати N розраховується на основі загального N і коригується з урахуванням двох параметрів. Фактична мінералізація N (N, який буде доступний для поглинання культурами) і втрати N, виражені як ефективність використання N (скільки N в кінцевому підсумку поглинається культурою). Таким чином, наші рекомендації щодо внесення азотних добрив враховують загальне вимірювання азоту та його природну мінливість. Швидкі польові випробування ґрунту можуть допомогти підвищити ефективність внесення добрив та мінімізувати всі згадані екологічні та економічні впливи.

Хочете дізнатися більше про технологію AgroCares і про те, як вона може допомогти вам оптимізувати постачання поживними речовинами ваших посівів або посівів ваших клієнтів?

 

Німал — це інтегратор рішень для точного землеробства та ефективного тваринництва. 

Сучасний аграрій постійно має складнощі із залученням працівників для роботи в господарстві. Ми допомагаємо проводити технологічні операції залучивши мінімальну кількість працівників. Питання контролю роботи вже не проблема. 

Для аграріїв є рішення які допомагають проводити діагностику ґрунтів прямо на полі швидко та точно. Безпілотні технології та використання дронів допомагають більш ефективно вносити ЗЗР та проводити десикацію.

Наземні дрони допоможуть вам обробляти сади, ягідники та виноградники. Особливо коли немає можливості обробляти традиційними обприскувачами.

Боротьба зі шкідниками стала ефективніша. Проведення дератизації на посівах озимих культур проводимо з допомогою квадрокоптерів та системи розкидання гранул. Вам не потрібно збирати купу людей та бігати по полю з відрами та сподіватись на їх порядність. 

Технологія Agro Cares та ручний сканер для експрес аналізу кормової поживності сировини. Тепер є можливість аналізувати силос та кормову базу швидко за 10 хв. прямо у господарстві без очікувань та не виправданих витрат.