Про Нас

Німал — це інтегратор рішень для точного землеробства та ефективного тваринництва. 

Сучасний аграрій постійно має складнощі із залученням працівників для роботи в господарстві. Ми допомагаємо проводити технологічні операції залучивши мінімальну кількість працівників. Питання контролю роботи вже не проблема. 

Для аграріїв є рішення які допомагають проводити діагностику ґрунтів прямо на полі швидко та точно. Безпілотні технології та використання дронів допомагають більш ефективно вносити ЗЗР та проводити десикацію.

Наземні дрони допоможуть вам обробляти сади, ягідники та виноградники. Особливо коли немає можливості обробляти традиційними обприскувачами.

Боротьба зі шкідниками стала ефективніша. Проведення дератизації на посівах озимих культур проводимо з допомогою квадрокоптерів та системи розкидання гранул. Вам не потрібно збирати купу людей та бігати по полю з відрами та сподіватись на їх порядність. 

Технологія Agro Cares та ручний сканер для експрес аналізу кормової поживності сировини. Тепер є можливість аналізувати силос та кормову базу швидко за 10 хв. прямо у господарстві без очікувань та не виправданих витрат.